Профільний парламентський комітет погодив до другого читання законопроект про децентралізацію держархбудконтролю

6 квітня парламентський Комітет з питань будівництва, містобудування та житлово-комунального господарства одноголосно підтримав урядовий законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень у сфері архітектурно-будівельного контролю та удосконалення містобудівного законодавства» (№ 1546) в процесі його підготовки до другого читання.

Після першого читання документ був доопрацьований робочою групою при Комітеті за участю представників Державної архітектурно-будівельної інспекції України.

Основу законопроекту складають урядові пропозиції щодо реформування сфери держархбудконтролю. В процесі його підготовки до другого читання деякі позиції документу були посилені та уточнені. Зокрема, чітко виписана процедура передачі повноважень з боку Держархбудінспеції новим органам архбудконтролю в містах та селах України.

Нагадаємо, що 13 січня 2015 року Верховна Рада України прийняла за основу проект закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень у сфері архітектурно-будівельного контролю та удосконалення містобудівного законодавства» (№ 1546).

Источник


Комментариев еще нет.

Оставить комментарий